На форумі обговорили питання безпечного ведення бізнесу на Львівщині

Питання безпечного ведення бізнесу на території Львівщини, транскордонну співпрацю та нові механізми залучення інвестицій обговорили у четвер, 8 жовтня, під час пленарного засідання “Україна – простір твоїх можливостей”, яке відбулося в рамках  XV Міжнародного економічного форуму.

“Я пишаюся тим, що перші серйозні інвестиції у той час, коли країна воює із зовнішнім агресором, вкладені саме у Львівщину, – сказав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час свого виступу. – Зокрема, запрацював торговий центр “Форум Львів”, а також у листопаді компанія “Фуджікура” планує відкрити підприємство у Яворівському районі. Це знак того, що бізнес повертається до України. І завданням влади є створити усі умови для того, щоб представники українських та іноземних компаній не лише не відчували утисків, а й мали сприятливі умови для свого розвитку та ведення підприємницької діяльності.

Сьогодні, на думку Олега Синютки,  потрібно говорити про ділову економічну активність. “Адже уже зараз чітко можна сказати те, що Донбас, а за ним і Крим повернуться в лоно України. Проте зараз уже питання не в тому чи Донбас повернеться до України, а в тому, як Україна повернеться на Донбас. Єдиний шлях, завдяки якому наша держава поверне власну територію, це успіхи в економіці”, – резюмував очільник Львівщини.

Участь у пленарному засіданні взяли учасники з багатьох країн світу: України, Іспанії, Канади, Литви, Німеччини, Польщі, Словенії та Туреччини. На засіданні були присутніми представники влади, науковці, експерти та підприємці. Активними учасниками дискусії стали голова Львівської обласної ради Петро Колодій, екс-міністр економіки Польщі Яцек Пєхота, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*