На Форумі місцевого розвитку порушили питання освітньої співпраці Львівщини та Луганщини

У Трускавці триває Форум місцевого розвитку. Відтак, сьогодні, 22 червня, в межах панельної дискусії презентували проект-переможець програми секторальної підтримки регіонального розвитку «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти.

«Це – не просто обміни, а те, як налагодити горизонтальні зв’язки з освітянами, школами, районами. Вибрано 15 територіальних одиниць, в кожній територіальній одиниці вибрана школа, і ці школи будуть як пілотні, де ми будемо випрацьовувати спільно підходи і фокусуватися на тих предметах, які забезпечують ціннісні речі. Серед них – українська мова та література, історія України», – розповів заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Як зазначила під час дискусії директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій вже сьогодні освітні обміни мають свої позитивні результати, а відтак ще один проект лише підсилить співпрацю між областями.

«Наша співпраця між Луганською і Львівською областями в освітніх обмінах сьогодні є цілеспрямованою. Педагоги їдуть цільово, працюють зі школами. Власне цей проект секторальної підтримки свідчить про те, що є напрацювання відносин між школами Львівщини і Луганщини. Коли ми це переведемо в площину міжособистісних відносин, це буде мати ще більший поштовх», – заначила Любомира Мандзій.

«2014-15 роки для освіти Луганщини були складним періодом. Та ми розуміли, що все ж таки ми повинні давати якісну освіту. У нас повинна бути і якісна дошкільна, загальна, середня, професійна, вища освіта, адже якщо немає дітей, немає освіти, то немає і області. Я дуже вдячний нашим проектам, які не тільки дали нам поштовх, але й віру нашим вчителям в те, що ми можемо брати участь і у всеукраїнських і міжнародних заходах незважаючи ні на що. Ми сьогодні зшиваємо Україну, бо ми одна родина », – наголосив директор департаменту освіти і науки Луганської ОДА Юрій Стецюк.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*