На два дні Львівщина стане центром масштабної агропромислової події Східної Європи

Упродовж двох днів, 21-22 березня, на Львівщині триватиме масштабна агропромислова подія – АГРОПОРТ Захід Львів 2019. Це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі.

Цьогорічний ювілейний X АГРОПОРТ Захід Львів 2019 буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство, а також – діджиталізація сільського господарства.

До участі в АГРОПОРТІ запрошують фермерів та господарів з Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, а також с інших регіонів України.

Особливу увагу під час цьогорічного АГРОПОРТУ приділять сталому розвитку (SDG) сільських територій, що охопить комплекс питань та проблематики: від диверсифікації економіки на рівні громад, до соціальної сфери та безпечності харчових продуктів.

Форум відбудеться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації.

X Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства АГРОПОРТ Захід Львів 2019 відбудеться у Міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*