На брифінгу підбито перші підсумки декларування доходів громадян за 2012 рік

За результатами деклараційної кампанії до Турківського відділення Старосамбірської МДПІ подано 375 декларацій, з них громадянами, які одержали доходи та зобов’язані їх задекларувати, подано 125 декларацій, в т. ч. 78 – від успадкованого чи отриманого у дарунок майна, 35 – від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, 10 – від здачі приміщення в оренду, 2  – інші, сума податку з доходів фізичних осіб,яку необхідно сплатити в бюджет до 1  серпня поточного року  становить 321,6 тис.грн.

Громадянами, які у 2013 році одержали право скористатися податковою знижкою, подано 250 декларацій. Сума податку до повернення складає 229,3 тис. гривень. Станом на 30.04.13 повернуто податку на доходи фізичних осіб 209 громадянам на суму 209,3 тис. гривень.

Відповідно до п.179.8 ст.179 Податкового кодексу України сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*