На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру підбили підсумки програми  «Повернення до життя»

У неділю, 23 вересня,  на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Турківського району підбили підсумки програми  «Повернення до життя», що реалізується  за сприяння Трастового фонду НАТО.

Участь у заході взяли перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, керівник делегації НАТО, керівник програм співробітництва, реабілітації та загальних послуг NSPA  Джон Босманс, Уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю, Голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, представники Міністерства соціальної політики та Міністерства молоді та спорту, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Явлорський, голова районної ради Володимир Лозюк, а також воїни АТО з інвалідністю.

Учасниками програми активної реабілітації «Повернення до життя»  воїни АТО, які мають порушення опорно-рухового апарату, в т.ч. ампутації кінцівок, порушення зору, слуху, травму хребта з ураженням спинного мозку, черепно-мозкові травми тощо, і які не мають відкритих ран та суворих протипоказань до фізичних навантажень. Також, участь у програмі мали змогу взяти учасники Революції Гідності, які отримали інвалідність, поранення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*