На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в с.Яворів Турківського району відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат (особистий) серед спортсменів з вадами слуху

???????????????????????????????22 квітня  2015 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в с.Яворів Турківського району  відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат (особистий) серед спортсменів з вадами слуху, яке проходитиме з 21 квітня по 30 квітня 2015 року. У відкритті взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Лабецьктй та голова районної ради Володимир Лозюк.

В змаганнях візьмуть участь близько 54 найсильніших шахістів України з вадами слуху, яких делегували 20 областей України: Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Черкаська, Чернігівська, Львівська, Донецька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька. Загальний тренерський склад чемпіонату 11 осіб.

???????????????????????????????
Для забезпечення чесних змагань запрошено 11 суддів з різних областей України. Суддівську колегію Чемпіонату очолюють Седляр Юрій Павлович (м.Київ) та Ільницький Іван Миколайович (м. Львів).

З вітальним словом  до учасників змагань звернувся голова райдержадміністрації Олександр Лабецький,  побажав їм благословення Господнього та чесної гри .  “В спорті є суперники, в спорті немає ворогів! В спорті є чемпіони і переможці, але немає переможених, оскільки кожний учасник змагань вже переможець. Адже участь у змаганнях, це перш за все, перемога над собою, це підвищення рівня  майстерності і кваліфікації, – відмітив Олександр Лабецький.

Змагання почнуться 22 квітня 2015 року об 14 годині.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*