На базі Турківської гімназії імені Олександра Ільницького відкрили новий інклюзивно-ресурсний центр

Сьогодні, 5 грудня, У Турці, на базі Турківської гімназії імені Олександра Ільницького відкрили новий інклюзивно-ресурсний центр. В заході взяли участь директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Манюх, вчителі, учні школи та представники ЗМІ.

Інклюзивно-ресурсний центр розміщений у трьох кімнатах із капітальним ремонтом та всім необхідним обладнанням. Для цього з місцевого бюджету було виділено 100 тис грн, а також скеровано субвенцію 251, 88 тис з державного бюджету на придбання обладнання ІРЦ.

Працюватиме у центрі практичний психолог та вчитель-логопед, які допомагатимуть дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися.

«Сьогодні право на здобуття освіти дітьми з особливими потребами гарантовано державою. І, я щиро переконана, що колектив цього центру буде прикладати максимум зусиль, щоб дітям і їхнім батькам було комфортно і затишно. Цього року це уже десяте офіційне відкриття інклюзивно-ресурсного центру на Львівщині», – зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій.

«Тут буде комплексне психолого-педагогічне вивчення дітей з особливими потребами, також розробка спеціальних програм для них на основі психологічного висновку, а також надаватимуться рекомендації батькам, вчителям про те, як займатися з такими дітками вдома чи в школі. Центр спрямований на роботу з дітками, аби вони могли комфортно почувати себе у суспільстві», – зазначив у своєму виступі очільник району Олександр Лабецький.

Завданнями центру передбачено: надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, розроблення рекомендацій щодо програми навчання дітей у школах, надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання, а також надання консультативно-психологічної допомоги батькам.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*