На базі Турківського НВК №1 проведено місячник патріотичного виховання

CIMG0329На базі Турківського НВК №1 під час проведення місячника патріотичного виховання 10 жовтня відбулося свято «Моя Україна – єдина країна», яке підготували учні 4–го  класу під керівництвом вчителя початкових класів Хацьор Т.В..

На свято запросили воїна АТО, випускника школи Бущака Андрія. Його тепло зустріли учні та вчителі, привітали квітами, словами – вітання, піснями, віршами. Закінчилось свято Молитвою за Україну, під час якої було запалено свічки. На синьо – жовтому полотні дівчатка прикріпили квіти, утворюючи вінок.

Після виступу учнів на сцену запрошується воїн АТО, який подякував учням, вчителям за теплий прийом.

Директор школи  подякувала Андрієві за те, що знайшов час і прийшов до школи. Побажала йому здоров’я, витримки і швидкого закінчення війни та повернення його додому живим і здоровим. В кожного з присутніх на очах виступили сльози, сльози надії та спокій на мир в нашій державі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*