На «Арені Львів» завершився перший день Міжнародного економічного форуму

Чотири пленарні засідання на актуальні теми реформ, безпеки бізнесу, боротьби з корупцією, професійно-технічної кузні кадрів об’єднали керівництво держави, інвесторів, підприємців, дипломатів, представників міжнародних фондів, бізнес асоціацій та банків.

Під час Міжнародного економічного форуму Надзвичайний і Повноважний Посол Кореї в Україні Лі Янг Гу наголосив на важливості потенціалу Львівщини.У своєму виступі Надзвичайний і Повноважний Посол Кореї в Україні поділився із присутніми досвідом Кореї у напрямку боротьби з корупцією.

«Ми продовжуємо боротись з цією проблемою. В нас є три ключові аспекти – реформи, політика відкритих дверей, конкуренція. Важливими також є цінності, чітке бачення руху країни, яке надихає людей та практичний підхід», – розповів Лі Янг Гу .

Як зазначив Посол, Львівщина є потенційно цікавим регіоном для Кореї.

«Я мав зустріч із губернатором, під час якої він виявив певний рівень довіри, що є вагомим компонентом у стосунках в сфері бізнесу. Це одна з ознак, яка на мою думку дозволить залучити інвестиції з Кореї. Україна і ЄС вже підписали договір про вільну торгівлю, що в свою чергу є гарною економічною перспективою для Львівщини. Для нас важливий потенціал Львівщини. На мою думку, один з аспектів, які можуть забезпечити економічний розвиток регіону є будівництво індустріальних та технологічних парків», – зазначив Лі Янг Гу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*