МЗС України висловило подяку керівництву Львівської ОДА за бездоганну організацію засідання «Постійної наради з політичних питань в рамках переговорного процесу з придністровського врегулювання »

Міністерство закордонних справ України висловило вдячність керівництву обласної державної  адміністрації за бездоганну організацію першого заходу українського головування в ОБСЄ з проблематики врегулювання конфліктів – засідання «Постійної наради з політичних питань в рамках переговорного процесу з придністровського врегулювання », яке відбулося у м. Львові 18-19 лютого 2013 році.

Учасниками цього заходу були делегації з Кишенева та Тирасполя на чолі з політичними представниками сторін, а також делегації на рівні послів від посередників ОБСЄ, України, Російської Федерації та спостерігачів від ЄС та США.

«Належна організація та сприяння в підготовці та проведенні міжнародних переговорів отримала позитивну оцінку всіх міжнародних  учасників», – йдеться у подяці МЗС України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*