Митці Львівщини презентували на Донбасі програму “Шевченкові вечори”

З 6 по 11 березня з літературно-мистецьким проектом львівські митці гастролювали містами Донецької та Луганської областей. Львівські митці провели “Шевченкові вечори” для жителів даних областей. Про це повідомила затупник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

З успіхом пройшло 9 концертів у Слов’янську, Демитрові, Красноармійську, Краматорську, Костянтинівці, Святогірську, Бахмуті та Сватово.

Заходи відбулися за участі Академічного інструментального ансамблю “Високий Замок” та солістів Львівської обласної філармонії.

У програмі звучали композиції на слова Тараса Шевченка, Василя Симоненка, Миколи Петренка, українські народні пісні, інструментальні композиції, музичні твори Володимира Івасюка, Ольги Ільків, мелодії Мирослава Скорика.

Зазначимо, що такі мистецькі проекти у різних напрямках відбуватимуться протягом року, реалізовуватимуться у співпраці департаменту з питань культури, національностей та культури Львівської ОДА та  департаменту з питань культури Донецької ОДА за участі мистецьких установ, творчих колективів, музеїв, окремих митців, а також громадських організацій та волонтерів.

Реалізація проекту передбачає проведення протягом року в містах і селищах Донбасу мистецьких, музейних, бібліотечних та інших культурно- мистецьких заходів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*