Митники виявили чергову контрабанду – понад дві тис пачок цигарок

У вівторок, 15 березня, у пункті пропуску “Рава-Руська” працівники Львівської митниці затримали громадянина Румунії. Порушник намагався незаконно вивезти 2100 пачок цигарок з фільтром різних торгових марок.

Про це інформують у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Львівській області.

Громадянин Румунії намагався виїхати у Республіку Польщу колісним тягачем DAF з напівпричепом у службових справах. Відповідно до товарно-супровідних документів він перевозив до Нідерландів зварні труби, вагою 22,5 тонн.

Після перевірки, окрім заявленого товару, спільна оглядова група митників та прикордонників виявила незадекларовані цигарки. Приховану тютюнову продукцію вони знайшли у порожнинах трьох запасних коліс тягача та напівпричепа.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Сигарети та запасні колеса вилучено.  Їх вартість встановлять додатково.  Справу скеровано до суду, який і визначить покарання.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*