Митний експеримент в дії – на ремонт доріг Львівщини залучили понад 2 млрд гривень

За час дії митного експерименту, який розпочався у вересні 2015 року, на ремонти доріг Львівщини вдалось залучити 2,2 млрд грн. За ці кошти в області відремонтували понад 470 кілометрів доріг.

Про це сьогодні, 6 лютого, йшлось на нараді керівництва області, митних та фіскальних служб із суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності.

«За кошти митного експерименту відремонтовано ряд доріг, серед найбільших – Київ-Чоп, Львів-Самбір-Ужгород, Львів-Радехів-Луцьк, Східниця-Пісочне, ремонт якої продовжуватимемо цьогоріч, Бориня-Мохнате, Новошичі – Ріпчиці, Наварія-Милятичі, Воля-Садківська-Малі-Мокряни, під’їзд до міста Моршин, Броди-Червоноград», – розповів в.о. начальника Служби автодоріг у Львівській області Юрій Яблонський.

Також в області відремонтували два мости у напрямку Броди-Червоноград у селах Н. Витків та Берлин.

Як зазначив Юрій Яблонський цього річ від митного експерименту очікують надходження у сумі 1 500 млн грн. Відтак у планах завершення ремонту та ремонт наступних ділянок Львів – Самбір – Ужгород, Східниця – Пісочна, Мостиська – Самбір – Борислав, Куровичі – Рогатин, Миколаїв-Жидачів-Калуш, Миколаїв-Городок-Жовква- Кам’янка-Бузька-Бібрка, Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни, Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий, Дрогобич – Комарно, Рава-Руська-Гайок, Нагірне-Добромиль, Перемишляни-Чемеринці-Плугів, Бориня – Мохнате.

У підсумку голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив, що цьогоріч область продовжуватиме курс на покращення інфраструктури області в частині активного ремонту доріг.

«Сумарно у 2017 році ми використали на ремонт доріг 3,4 млрд гривень. Сумарно ми зробили 600 км доріг і третя частина від цієї суми надійшли від митних платежів. Окрім цього, це кошти обласного, державного бюджету і наступного року ми будемо використовувати кошти від кредиту Польщі, це будуть дороги до кордону», – додав Олег Синютка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*