“Мистецький арсенал добрих справ” опікуватиметься людьми похилого віку та ветеранами

З метою забезпечення реалізації заходів в рамках проекту “Мистецький Арсенал добрих справ” між департаментом з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації та Львівським геріатричним пансіонатом підписано договір про співпрацю, –  про це поінформувала директор департаменту Наталія Гамкало.

Ідея про встановлення більш тісної та тривалої співпраці виникла за результатами проведення благодійної концертної програми для підопічних пансіонату, яка відбулась у рамках візиту на Львівщину Міністра соціальної політики України Наталії Королевської.

Мистецька програма, до участі в якій були запрошені провідні творчі колективи та відомі виконавці, викликала у глядачів значний резонанс та потужну хвилю позитивних емоцій. Тому було вирішено продовжити співпрацю та взяти під мистецьку опіку людей які перебувають у пансіонаті.

Метою даної співпраці є реалізація соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, спрямованих на підтримку і надання допомоги людям похилого віку та ветеранам, а також забезпечення комплексного підходу до процесу реабілітації і соціальної адаптації даної категорії людей засобами мистецтва.

Директор департаменту Наталія Гамкало та директор пансіонату Михайло Сенькевич переконані, що засобами мистецтва можна позитивно вплинути на процес реабілітації людей похилого віку. Відтепер є можливість систематично проводити концерти, творчі зустрічі, виставки та інші мистецькі заходи у приміщені згаданого закладу для його мешканців.

Подібні акції відбуваються у рамках проекту “Мистецький Арсенал добрих справ”, у якому акцент ставиться на створення сприятливих умов для розвитку національної культури, її доступності для громадян.

Укладення даного договору є важливим моментом у етапі формування та реалізації державної політики у сфері культури. Це доводить те, що мистецтво може підтримувати соціальну мету і виконувати терапевтичну функцію.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*