Мистецькі заходи січня: виставки шопок, ікон та ярмарок різдвяного краму

У січні 2016 року мешканцям Львова пропонують оглянути унікальні мистецькі виставки рідного краю та вибрати святковий крам для себе та своєї малечі. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей і релігії Львівської ОДА.

“Мистецькі заходи, якими наповнений січень, – чудова можливість для львів’ян ближче познайомитися із традиціями свого краю”, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей і релігії ЛОДА Христина Береговська.

Зокрема Львівський палац мистецтв пропонує виставку унікальних шопок – “Різдвяна Львівщина”, яку презентували 29 грудня. На виставці можна оглянути 25 Різдвяних шопок з різних районів та міст Львівщини, які популяризують традиційні, цікаві чи маловідомі звичаї області. Поряд із старовинними є і сучасні шопки, в яких поєднали традиційне і новаторське мистецтво з символічними українськими оберегами.

Національний музей імені Андрея Шептицького (пр. Свободи, 20) пропонує відвідувачам масштабну виставку хатніх ікон “Коли святі усміхаються”. На виставці експонують 170 ікон. Сюди увійшли яскраві приклади народного іконопису Гуцульщини, Буковини і Покуття періоду середини ХІХ століття і початку ХХ століття. Ікони вражають незвичайністю виконання та відвертістю погляду святих.

Також на проспекті Свободи упродовж січня триватиме ярмарок “Різдвяне село у Львові”. Поціновувачі різдвяного краму та старовинних дрібничок зможуть підібрати до смаку різноманітні прикраси, а їх малеча улюблені солодощі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*