Мисливські господарства області окреслили перспективи розвитку на 2019 рік

Сьогодні, 26 березня, відбулась розширена нарада користувачів мисливських угідь Львівської області. Участь у нараді взяла заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

«Сьогодні ви є частиною тих реформ і позитивних змін, яких сьогодні потребує і в тому числі Львівська область. Та галузь, в якій ви сьогодні творите свою діяльність, дає можливість сьогодні зберегти те багатство, яке нам дала багата українська земля. І сьогодні в межах дискусії важливо окреслити, що ми маємо, як ми тим управляємо і що потрібно для того, щоб ті ресурси, які є в наших руках покращити, зберегти  і примножити, ті ресурси які можуть презентувати нас для європейських країн»,-  зазначила Ірина Гримак.

Про стан та перспективи розвитку мисливського господарства Львівської області розповів начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека. Зокрема, як він зазначив за 2018 рік від ведення мисливського господарства області до державного бюджету поступило чистого прибутку тільки від реалізації ліцензій на суму 868 тис грн, від видачі посвідчень мисливця та заміни контрольних карток поступило 283 тис грн. Загалом весь прибуток становить 1млн 151 тис грн, не враховуючи платежів до бюджету та податків.

«Лісові мисливські угіддя підприємств управління є своєрідним резерватом для фауни краю, природне середовище їх перебування, розмноження і розселення в угіддя сусідніх користувачів. В лісостанах підприємств управління сконцентровано майже все наявне поголів’я зубрів та ведмедів, більша половина лосів та оленів, козулі і кабанів від їх загальної чисельності в області. Крім того управління одне з перших на Україні започаткувало і вже реалізувало дві програми реакліматизації поголів’я зубрів в гірській та рівнинній частинах області. Львівська область єдина в Україні де відтворено і розмножено дві лінії зубрів європейських, а саме рівнинної та гірської популяції. Окрім того реалізовується програма відновлення популяції ведмедя бурого та глушця у Карпатському регіоні області»,-  розповів Анатолій Дейнека.

Також учасники наради окреслили проблемні питання галузі серед яких порядок надання у користування мисливських угідь, плата за користування мисливськими угіддями, заборони полювання у природно – заповідному фонді, ліміти використання мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, весняні пали, раннє випалювання сухої рослинності сільськогосподарських угідь у весняний період, в час розмноження звірів та птахів.

Також в межах наради за високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий особистий внесок відзначили представників мисливських господарств Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*