Миротворча місія сприятиме відновленню миру на українській землі

Президент України Петро Порошенко обговорив з Федеральним Президентом Республіки Австрія Александером Ван дер Белленом ситуацію на окупованому Росією Донбасі.

«Президент Австрії в чергове запевнив у готовності Відня зробити свій посильний внесок у розгортання миротворчої місії ООН та рішень Ради Безпеки ООН», – наголосив Петро Порошенко.

«Безумовно, реалізація цієї ініціативи створить сприятливу атмосферу для відновлення миру на українській землі», – сказав Президент України. Він також відзначив, що, в разі необхідності, Україна готова збільшити свою присутність в миротворчих силах в інших регіонах і територіях.

«Хотів би також подякувати нашим австрійським друзям за неоціненний внесок у гуманітарну допомогу, в тому числі і тимчасово переміщеним особам, тим, хто проживає вздовж лінії зіткнення з окупованою територією. 4,8 млн євро, які були надані нашими австрійськими партерами – це позиція справжнього друга», – наголосив Глава Української держави.

«Ми дуже цінуємо це», – додав він.

«Австрія і ЄС, звичайно, із великою увагою спостерігають за розвитком подій на Сході України і в окупованих районах. Там страждає цивільне населення. І ситуація з безпекою звичайно викликає у нас великий неспокій», – наголосив, в свою чергу, Президент Австрії.

Він розповів, що під час переговорів обговорювалось це питання. Александер Ван дер Беллен відзначив, що з українського боку протягом останнього часу було багато загиблих і поранених. «Необхідно, щоб нарешті на Сході України запанував мир», – наголосив він. Президент Австрії нагадав, що понад 5 млн євро надійшло з його країни починаючи з 2014 року у рамках гуманітарної допомоги.

«Що стосується введення миротворців на Схід України, то ми вивчимо це питання дуже серйозно. І пан Федеральний канцлер Курц висловив готовність якраз надати допомогу в цьому», – зазначив він.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*