Минулий рік був успішний з виконання дохідної частини обласного бюджету, – Олег Демків на сесії ЛОР

Сьогодні, 29 березня, на сесії Львівської обласної ради директор департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Олег Демків прозвітував про виконання обласного бюджету Львівської області за 2015 рік.

Олег Демків, зокрема, зазначив, що минулий рік був успішний з виконання дохідної частини обласного бюджету, яка становила 8 млрд 709 тис. грн. Позитивними моментами бюджетного процесу минулого року було те, що, на відміну від попередніх років, не виникало проблем з проходженням коштів через органи державного казначейства.

Значна частина коштів спрямовувалася на соціальні видатки, на індексацію заробітної плати, – повідомив директор департаменту фінансів Львівської ОДА. – Третину бюджету становили соціальні виплати. Зокрема, виплата пільг і субсидій у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, допомоги окремим категоріям громадян, які суттєво зросли у порівнянні з минулим роком.

Окрім того, на сесії розглянули поточну ситуацію в бюджетній сфері. Передусім, в області продовжується хороша тенденція, коли  затверджуються реальні показники бюджетів. Однак є дефіцит коштів в окремих галузях. Серед них ключовими є галузь професійно-технічної  освіти. Недостатньо коштів на відшкодування пільгових перевезень.

На завершення Олег Демків окреслив першочергові завдання – це активізація роботи  зі вишуковуванням податків і зборів на місцях, а також продовження  роботи  з центральними органами влади з перерахування трансфертів в область.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*