Минулоріч в області профінансували 40 програм на 860 млн грн

У 2016 році на Львівщині реалізовувалося 40 обласних програм, на виконання заходів яких з обласного бюджету виділили 887 млн грн. Про це сьогодні, 1 червня, повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський під час засідання сесії обласної ради.

За його словами, рівень фінансування програм склав 97% або 860 млн грн, касові ж видатки (реально закупили товарів, робіт і послуг) становлять – майже 794 млн грн. «Тобто 90% від передбачених коштів були реально інвестовані в регіональний розвиток», – пояснив посадовець.

Варто зазначити, за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році відремонтували майже 110 км доріг, освітлили 50 пішохідних переходів, 22 млн грн – додатково інвестували в агропромисловий комплекс, відремонтували 9 км газопроводу і 7 км водопроводів та інше.

«Завдяки реалізації обласних програм до загальної суми 887 млн грн вдалося додатково залучити 1 млрд 100 млн грн з інших джерел фінансування, у тому числі небюджетних», – поінформував Ростислав Замлинський.

Додамо, що минулого року завершилося виконання п’яти довгострокових програм: розвитку освіти Львівщини, боротьби з онкологічними захворюваннями, «Спортивний майданчик», енергозбереження для населення, забезпечення діяльності регіональних ландшафтних парків області. У 2017 році триває реалізація 21 довгострокової програми, які працювали і в попередніх роках.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*