Минулого року у Турківському районі ремонтували лікарні, школи та народні доми

???????????????????????????????

Про це повідомив голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький у  четвер, 11 лютого, під час звіту   про проведену роботу в 2015 році та перспективи на 2016 рік.

В економіку району вкладено 70,6 млн.грн. капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування, що майже у два рази більше в порівнянні до минулорічного періоду.

За темпом росту капітальних інвестицій район займає перше місце в області.

Зокрема Олександр Лабецький розповів, що у 2015 році у Турківській комунальній центральній лікарні  відкрито кабінет гемодіалізу. Окрім цього, проводилися роботи з реконструкції будівель військового містечка під хірургічне відділення Турківської лікарні (ІІІ черга). Кошторисна вартість робіт у 2015 році  склала  2625,8 тис. грн.

???????????????????????????????Минулоріч вдалося капітально відремонтувати Боринську  комунальну  міську лікарню (заміна вікон та дверей), де  також  відновили каналізаційні  споруди  очистки   побутових стоків.

Серед іншого, у 2015 проведено реконструкцію навчального корпусу Турківської школи, а в  дитячому навчальному  закладі № 1 м. Турка замінено покрівлю, вікна, двері, і встановлено рекуператори тепла.

Олександр Лабецький також повідомив, що торік на Турківщині  реалізовано два мікропроекти обласної ради, завдяки чому проведено капітальний ремонт  в Нижньотурівському  та Ластівківському  навчально-виховних комплексах.

Крім цього, торік проводилися роботи по відновленню народного дому в с.Карпатське  та навчального корпус уЛосинецької ЗОШ І-ІІ ст.

«В рамках реалізації програми розвитку інфраструктури населених пунктів Львівської області, які перевиконали мобілізаційні завдання, освоєно 180,0 тис.грн. субвенції  обласного бюджету. Відтак було замінено вікна в Сянківській ЗОШ  та закуплено освітлювальне обладнання в с.Сянки»,– розповів очільник Турківської РДА.

Керівник району також зазначив, що  триває будівництво школи у  с. Нижня Яблунька, на це у  2015 році використано   10735,8 тис. грн. У 2016 році планується ввести школу в експлуатацію.

За його словами,  в рамках проекту розвитку сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби Програми транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь»  реконструйовано відділ прикордонної служби «Сянки». На його облаштування використано 8,4 мільйона гривень, з яких понад три мільйони скеровано на будівництво житла для військовослужбовців.

Підсумовуючи свій звіт, Олександр Лабецький відмітив: «Можливо не вдалося зробити все задумане, але позитивним є те, що Турківський район за підсумками рейтингу районів області зумів піднятися з 20 на 16 місце. Це здобутки можуть стати вагомою підставою для збереження гірського Турківського району при проведенні адміністративно-територіальної реформи в Україні».

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*