Минулого року у Львівському перинатальному центрі народилось більше хлопчиків

Упродовж 2020 року у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі народилось 5473 малюків. Серед них  – 2614 дівчаток та 2859  хлопчиків.

Як повідомила керівник медзакладу Марія Малачинська, також у перинатальному центрі минулого року народилось 177 двієнь та троє трієнь.

“У порівнянні з 2019 роком народжуваність у нашому закладі минулоріч є більшою. Зокрема,  з початку цього року станом на 12 годину сьогоднішнього дня народилось 28 дітей”, – зазначила Марія Малачинська.

Як повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод, будівництво та устаткування другої черги Львівського обласного перинатального центру майже завершене. Будівельна готовність складає 99%.

У корпусі виконали всі ремонтні роботи, встановили сантехніку та завезли ліжка. У палатах встановили кнопки виклику медичного персоналу, в операційних частково вмонтували необхідне медобладнання.

За словами Юрія Холода, завершити всі роботи і відкрити другу чергу перинатального планують найближчим часом.

Нагадаємо, Львівський обласний клінічний перинатальний центр зачинять на планову дезінфекцію з 11 по 25 січня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*