Минулого року будівельники області здали в експлуатацію 129,9% житла

У 2014 році у Львівській області здано в експлуатацію 877 тис 484 кв метрів загальної житлової площі, що складає 129,9% до відповідного періоду минулого року.

За словами начальника управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Володимира Лавріна, це рекордний показник обсягу введення в експлуатацію загальної площі житла протягом останнього двадцятиріччя.

“Зокрема, показники здачі у минулому році — це у 1868 будинках індивідуальних  521 тис 665 кв.м та у 98 будинках з двома і більше квартирами – 355 тис 819 кв.м”, – зазначив В. Лаврін.

Він підкреслив, що високі показники введення в експлуатацію загальної житлової площі вдалося досягти в багатоквартирних будинках. “Це пояснюється тим, що майже третина усіх інвестицій області освоєно будівельними організаціями та фізичними особами – забудовниками”, – підсумував начальник управління ОДА.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*