Микола Яворський взяв участь в обласній skype-конференції

369852147Сьогодні, 3 травня, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Яворський взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

  1. Про набір громадян на військову службу за контрактом та проведення призову громадян на строкову військову службу.
  2. Про детінізацію економіки області.
  3. Про співпрацю Головного управління Держпраці у Львівській області з райдержадміністраціями та виконавчими комітетами міст обласного значення у питаннях детінізації заробітної плати та зайнятості населення.
  4. Щодо виконання Плану усунення недоліків, виявлених під час комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, технічної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у Львівській області 13-22 лютого 2017 року.

За результатами проведення skype-конференції головою Львівської ОДА дано доручення обласним та районним керівникам.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*