Микола Яворський провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральної влади і районних служб

Сьогодні, 22 жовтня, у відповідності до плану роботи, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Яворський провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральної влади і районних служб, за участю заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, в.о.керівника апарату Богдана Москаля, заступника голови районної ради Василя Костишака.

Під час наради було озвучено ряд актуальних питань життєдіяльності району, зокрема, про підсумки виконання бюджету району; про виконання робіт за програмами ДФРР; про мікропроекти місцевого розвитку. Також у ході наради, серед інших порушувалися питання стану проплати коштів державною казначейською службою (надходження освітньої та медичної субвенцій); виплат державних соціальних допомог та пенсій (виплачуються вчасно); щодо дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.

Під час доповідей посадових осіб про стан справ на ввірених ділянках роботи за минулий період та на поточний тиждень особлива увага та наголос було зроблено всім без виключення на сезонний характер, взаємодію, ключові та невідкладні напрямки щоденної діяльності при персональній (особистій) відповідальності тощо.

По завершенню апаратної наради першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Яворським було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*