МИКОЛА ПИСАНЧИН ПОТРЕБУЄ ВАШОЇ ТЕРМІНОВОЇ ДОПОМОГИ!

94132533

Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки (потрібна заміна суглоба)

Операція має бути з протезування (вартість протезу 364 000грн). Протез погодились виготовити в німецькій клініці.

Хлопець переніс 5 блоків хіміотерапії, готується до останнього, а тоді попереду операція. Щоб протез був готовий, його треба оплатити завчасно.

Микола – учень 9-го класу, дуже здібний, розумний, любить вчитися.

Микола з тих серйозних хлопців підлітків, яких не назвеш вже ні маленьким, ні дитиною, бо в свої 14 років він виглядає як завсім дорослий парубок. І вподобання в нього серйозні, любить вчитись, цікавиться хімією, фізикою, біологією, любить музику, грає на фортепіано, володіє куомп’ютером, любить тварин.
Та попри всю цю дорослість йому надзвичайно потрібна допомога дорослих небайдужих людей.

Цього літа життя хлопця змінилось. Та почалось все ще наприкінці травня, коли з’явилися періодичні болі в правій нозі. Микола почав кульгати, тоді звернулись в поліклініку. Хлопцю порадили зробити КТ, і на обстеженні виявили пухлину – остеосаркому, як виявилось потім…

Миколу скерували в ЗУСДМЦ, де він і залишився проходити хіміотерапію. Всього планується 6 курсів хімії, а тоді мають забрати пухлину і поставити ендопротез. Операція буде складною, а ендопротез вартуватиме 14000 євро. Батькам такої суми самотужки не зібрати, на жаль, ніколи… А на кону життя сина.

Зараз хлопець пройшов 5 блок хімії та МРТ, після цього обстеження хірург вже зробив креслення ендопротезу – його вартість на сьогодні 364 000 гривень (14 000 євро).

ЧАСУ ОБМАЛЬ!

Будь-ласка допоможіть Миколі врятувати ногу і життя. Сума захмарна, але ми віримо що дива трапляються.

Рахунок в ощадбанку: 6706 3500 1813 1193 Писанчин Наталя(мама).
тел.: (099) 33 41 266

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*