Михойло Кінь провів нараду з заступниками

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України голова Турківської райдержадміністрації Михойло Кінь провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації щодо актуальних питань

На нараді розглядалося питання про результати забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів.

Голова райдержадміністрації доручив заступнику голови райдержадміністрації Івану Січаку здійснити інспекційні візити до дошкільних навчальних закладів, провести робочі наради з питань аналізу доступності дошкільної освіти, а також провести святкові заходи до Дня працівників освіти.

Крім того, була заслухана інформація щодо запланованих заходів на поточний тиждень та про виконання планів роботи за минулий тиждень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*