Михайло Костюк запропонував АТ «Галичфарм» стати партнером з реалізації доступних вітчизняних ліків для сіл Львівщини

Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко в рамках робочої поїздки до Львівської області  спільно з головою Львівської облдержадміністрації Михайлом Костюком  та міським головою м. Львова Андрієм Садовим ознайомився з роботою АТ «Галичфарм».

Під час огляду підприємства,  голова Львівської облдержадміністрації  розповів, що на території області заплановано створити комунальну аптеку-управління, у якій будуть продавати  вітчизняні  ліки, що є значно дешевшими від закордонних аналогів.

«Це необхідно для сільських територій та ФАПів, тому пропоную виступити партнером у реалізації такої ініціативи АТ «Галичфарм», – сказав М.Костюк.

Довідка:

АТ “Галичфарм”» входить в  українську корпорацію “ Артеріум”, яка  об’єднує в собі два  потужні фармацевтичні підприємства з давньою  історією та традиціями по випуску лікарських препаратів різних терапевтичних груп:

–    АТ “Галичфарм” у Львові, яке відзначило своє 100-річчя у 2011році
– ПАТ “Київмедпрепарат” у Києві, якому понад 165років

Основний вид діяльності  – випуск та реалізація готових лікарських засобів, зокрема ін’єкційні розчини в ампулах, таблетні форми, сиропи, краплі, розчини для внутрішнього і зовнішнього застосування та інфузійні розчини.

Між адміністрацією та колективом підприємства  підписана та діє  колективна угода, яка наповнена цілим рядом виплат та пільг для різних соціальних груп працюючих, членів їх сімей, ветеранів праці та учасників бойових дій. Корпорація та підприємство проводить благочинну діяльність у місті Львові.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*