Михайло Кінь привітав педагогів району з Днем вчителя

Сьогодні, голова районної державної адміністрації Михайло Кінь взяв участь в урочистостях, що проходили в Турківському навчально-виховному комплексі №2 з нагоди Дня вчителя.

Михайло Кінь привітав педагогів району з професійним святом. Голова райдержадміністрації висловив безмежну вдячність педагогам за те, що  своїм серцем і  розумом творять завтрашній день: “ Я низько вклоняюся Вам за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Серця вчителів завжди наповнені добротою і співчуттям. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми, які Вам вірять, люблять Вас і шанують”.

Михайло Михайлович зауважив, що одним із головних завдань влади є виконання нових соціальних ініціатив Президента України у галузі освіти. Назвав створення гідних умов роботи вчителів. Адже до педагога, до наставника вимоги завжди були, є і будуть дуже  високими. Сьогодні вчитель повинен бути не тільки професійно грамотним, володіти новітніми засобами та методиками навчання, а й усвідомлювати суть глибоких змін, які йдуть у суспільстві.

Голова райдержадміністрації вручив нагороди кращим працівникам освіти Турківщини. Вчителі були відзначені грамотами голови райдержадміністрації.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*