Михайло Кінь провів зустріч з працівниками територіального центру

З метою реалізації державної політики щодо соціального захисту населення сьогодні, 1 листопада,  відбулася робоча зустріч голови районної державної  адміністрації  Михайла Коня з працівниками Турківського районного територіального центру з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Під час зустрічі директор територіального центру Володимир Данчишак доповів голові райдержадміністрації   про поточну роботу установи та ознайомив з матеріально – технічною базою територіального центру, з роботою структурних підрозділів установи та накреслив коло завдань щодо надання соціально – побутових послуг одиноким непрацездатним громадянам,  звернувши особливу увагу на поліпшення соціального та медичного  захисту Ветеранів Великої Вітчизняної війни.

На закінчення голова райдержадміністрації Михайло Кінь привітав працівників установи з професійним святом та подякував всім працівникам за за плідну працю.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*