Михайло Кінь провів нараду з питань підтримки діяльності молодіжних громадських організацій

13 листопада, з метою обговорення, затвердженої Указом Президента України В.Ф.Януковича Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства, голова районної державної адміністрації Михайло Кінь за участі начальника відділу освіти Михайла Кропивницького провів нараду з питань підтримки діяльності в районі молодіжних громадських організацій щодо розвитку громадського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики.

Документ підписаний з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку в Україні громадянського суспільства, запровадження ефективного механізму взаємодії його інститутів з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Стратегія спрямована на утвердження громадянського суспільства як гарантії демократичного розвитку держави, запровадження громадського контролю за діяльністю влади та проведення регулярних консультацій із громадськістю з важливих питань життя суспільства і країни – наголосив Михайло Кінь.

Під час наради розглянуто стан і перспективи підтримки діяльності молодіжних громадських організацій. В загальноосвітніх закладах району діє одна з найчисельніших молодіжних громадських організацій “Молода Просвіта”, члени якої є активними учасниками багатьох соціально-значущих заходів.

Підсумовуючи нараду керівник району наголосив, що ефективна діяльність влади неможлива без постійної взаємодії із громадськими організаціями, що представляють різні верстви населення. При райдержадміністрації створено громадську раду, вона працює і забезпечує координацію діяльності громадських організацій, але необхідно сформувати дієві механізми громадського контролю, сприяти налагодженню комунікаційних каналів між  владою  і громадянським суспільством.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*