Михайло Кінь провів нараду з питань будівництва полігону твердих побутових відходів

25  жовтня  під головуванням голови районної державної адміністрації Михайла Коня  відбулася нарада  щодо вирішення актуальних проблем регіону  та  будівництва полігону твердих побутових відходів для м.Турка.

Під час наради обговорювалось  питання про те, що для будівництва полігону твердих побутових відходів виділено кошти з державного бюджету в сумі 980,0 тис.грн.

Згідно проекту будуть виконуватися роботи з влаштування огорожі полігону, ремонту під’їзної дороги та нарізки і влаштування катин для розміщення твердих побутових відходів. Підрядна організаці розпочала будівельні роботи з ремонту під’їзної дороги та влаштування огорожі.

Крім того,  на нараді зазначалося щодо  змін  обласної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2007-2015 роки у Львівській області (із змінами і доповненнями та продовження терміну дії програми до 2020 року).

Кластерний підхід в системі поводження з ТПВ дасть можливість запровадження єдиної тарифної політики та мінімізації негативних впливів на навколишнє природне середовище, а також сприятиме реалізації нових соціальних ініціатив Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону – наголосив Михайло Кінь.

При такому підході досягаються такі показники системи поводження з ТПВ:

– зменшення обсягу твердих побутових відходів перед їх захороненням;

– зменшення кількості сміттєзвалищ захоронення ТПВ кількість ліквідованих (рекультивованих) несанкціонованих сміттєзвалищ;

– вивільнення земельних ресурсів за рахунок ліквідації та рекультивації сміттєзвалищ;

– збільшення обсягу залученого інвестиційного фінансування системи поводження з ТПВ;

– зменшення забруднення земель та ґрунтових вод фільтратами.

За підсумками наради  дано доручення Турківському  міському голові Юрію Касюхничу виконати будівельні роботи до 15 листопада поточного  року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*