Михайло Кінь провів нараду з питань соціально-економічного розвитку території Турківського району

22 жовтня під головуванням голови Турківської районної державної адміністрації Михайла Коня відбулась нарада  з питань освоєння коштів субвенції державного бюджету на соціально-економічний розвиток території Турківського району в рамках реалізації програми Президента України «Державна програма активізації розвитку економіки  на 2013-2014 роки» щодо вирішення актуальних проблем району за участі Розлуцького сільського голови, міського голови м. Турка Юрія Касюхнича та керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час наради Михайло Кінь наголосив та зобов’язав керівників забезпечити своєчасне та повне освоєння коштів субвенцій з державного бюджету на соціально-економічний розвиток території на об’єктах будівництва в підпорядкованих сферах.

Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки розроблена з метою запровадження нових підходів до модернізації пріоритетних галузей національної економіки на найближчі два роки для активізації її розвитку.  “Програма економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, яка була запропонована Президентом України Віктором Януковичем, започаткувала проведення структурних змін в економічному та соціальному житті країни шляхом підвищення ефективності державного управління, модернізації базових галузей економіки, формування сприятливого економічного середовища для розвитку бізнесу та приватної ініціативи” – зазначив Михайло Кінь

 

Довідка.

Станом на сьогодні завершено будівельні роботи в Н.Висоцькому навчально-виховному комплексі, де замінено вікна та двері, завершено заміну покрівлі школи.

Ведуться будівельні роботи в Жукотинській загальноосвітній школі.  Завершуються роботи із заміни вікон та дверей, продовжується ремонт шкільної їдальні, підготовлено приміщення під облаштування внутрішніх санвузлів. Розпочато роботи з капітального ремонту і в Ясеницькому НВК.

Одночасно проводиться ремонт і терапевтичного корпусу центральної районної лікарні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*