Михайло Кінь очолив Західний реабілітаційно-спортивний центр на Турківщині

07350474

Михайла Михайловича Коня призначили  директором Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України. Ця унікальна для держави база розташована у с. Яворів Турківського району Львівської області, повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.
Спортивна та реабілітаційна громадськість Львівщини вітає знаного лікаря, талановитого фахівця, ефективного організатора з новим призначенням й бажає подальших професійних успіхів!

Довідка

Західний реабілітаційно-спортивний центр НКСІ України спеціалізується в таких ділянках:: фізкультурно-оздоровча, реабілітаційна та спортивна функція; забезпечення підготовки неповносправних спортсменів до Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів Європи і світу, всеукраїнських змагань і міжнародних турнірів; проведення навчально-тренувального процесу спортсменів з інвалідністю, в т.ч. для інвалідів з важкими ураженнями (тотально незрячі, глухі, візочники й ін.) та проведення заходів щодо фізкультурно-спортивної реабілітації та оздоровлення людей з інвалідністю.

Під сучасну пору такий центр має особливе значення для відновлення, соціальної, психологічної і фізичної реабілітації воїнів-інвалідів АТО, а також їхнього можливого залучення до параолімпійського спорту.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2006 року за № 30 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1228) Західний реабілітаційно-спортивний центр внесено до всеукраїнського переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надано статус бази олімпійської та параолімпійської підготовки (у Львівській області таких загалом є шість об’єктів).

Щороку упродовж останніх шести-семи років із державного бюджету для будівництва бази виділяються кошти у сумі понад 20 млн.грн.

База розташована на автошляху державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород, неподалік залізничної станції Сянки (найбільш високогірна станція в Україні на висоті 845 м.н.р.), на кордоні із Закарпатською областю та країнами Євросоюзу: до Польщі – 3 км, до Словаччини – 65 км, до Угорщини – 110 км. База має вигідне та перспективне транспортне сполучення і знаходиться на відстані 500 м від автомагістралі й на відстані 2 500 м від залізничної станції Сянки.

Планова кількість місць для одноденного перебування – 800-1 000 осіб.

http://galinfo.com.ua/news/184924.html

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*