Михайла Михайловича Романовича, який загинув в зоні АТО, нагороджено орденом «За мужність» (посмертно)

???????????????????????????????Відповідно до Указу Президента України від 22 січня 2015 року № 26/2015 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України посмертно нагороджено орденом «За мужність» Романовича Михайла Михайловича, жителя села Явора Турківського району, який загинув в зоні АТО.

27 травня, в  залі засідань засідань районної ради  відбулася передача Ордена матері Михайла.

На заході були присутні  військовий комісар Володимир Петрівський, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Баган, голова Явірської сільської ради Дмитро Гошівський .

???????????????????????????????Звертаючись до присутніх, Олександр Лабецький  зазначила: «Сьогодні мирним життям на Турківщині ми завдячуємо тим чоловікам, котрі відстоюють незалежність держави на Сході, тим, хто поклав своє життя на захист Вітчизни.  Ми в невідплатному боргу перед Михайлом Романовичем, який загинув під Логутіно Луганської області 14 серпня 2014 року, боронячи державу від агресора».

Присутні щиро помолилися за здоров’я тих, хто обороняє державу від агресора, а також за упокій душі тих, хто поклав своє життя за Батьківщину.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*