“Ми згадуємо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні”- Олександр Лабецький

16681506_1040933829384371_7239598957774964366_n20 лютого, представниками Турківщини на чолі з головою районної державної адміністрації Олександром Лабецьким, сотником 29 Бойківської сотні  Іваном Круцом, керівником районної організації політичної партії «Самооборона» Олегом Кулаєвим, пораненими учасники Майдану Богданом Мисем, Олександром Гав’яком, Іваном Бойко, учасником Майдану й АТО Ярославом Паращичем здійснено поїздку  до Києва для участі у вшануванні пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В листопаді 2013 року – лютому 2014 року відбулась Революція Гідності. Сотні тисяч громадян вийшли на мирний протест. Однак злочинний уряд Януковича спробував силою зброї зупинити народ. В результаті постраждали мирні люди. Вони, проявивши силу духу й жертовність, віддали своє життя на Майдані, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Серед перших загиблих на Майдані був і наш земляк- Герой України Роман Сеник.

“Сьогодні ми згадуємо світлу пам’ять Небесної Сотні. Героїв, які творять новітню історію України, яка утверджується, яка виборює свою соборність і боронить свої кордони на сході. Ці Герої стали прикладом відданості, бо віддали найдорожче – власне життя за Україну. Зараз вони споглядають на нас з небес і є прикладом для єднання в нашому спільному  прагненні будувати вільну незалежну державу”, зазначив голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

На Майдані учасники заходу зустрілися  з вихідцем з села Бітля Василем Михалком, який отримав поранення 20 лютого, рятуючи свого друга, голову Турківської райдержадміністрації Олександра Лабецького.

Марш пам’яті Героїв Небесної сотні завершився панахидою та покладанням квітів до Меморіалу пам’яті, встановленому на Інститутській. Вони пройшли маршем від Європейської площі через Майдан Незалежності і Алею Небесної сотні. Люди несли квіти, лампадки і фотографії загиблих учасників Революції гідності. Біля Меморіалу пам’яті загиблих вшанували хвилиною мовчання, а після панахиди поклали квіти. Люди тримали в руках квіти, національний прапор України, прапори Самооборони Майдану та майданівських сотень. Як відомо, 18 лютого 2014 року в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранень.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*