«Ми – за фаховість, конструктив та розуміння результату», – Іван Собко під час засідання комісії

Проект обласного бюджету Львівської області на 2021 рік сьогодні презентували в межах засідання постійної комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань.

Новоутворену комісію із особливостями формування бюджету і джерелами його наповнення ознайомив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

«Розгляд проекту державного бюджету наступного тижня дасть можливість затвердити обласний бюджет. У результаті адміністративної реформи є один важливий чинник, який ми повинні враховувати: об’єднані територіальні громади є дуже диференційовані по своїй платоспроможності. Найзаможніша громада області – Славська ОТГ –  має показник платоспроможності у 2,5 раза більший, ніж середній по області. Бюджет Львівщини 2021 року буде доволі амбітним та складним до виконання, тому облдержадміністрація спільно із обласною радою мусять ретельно працювати над цим питанням»,- розповів Олег Демків.

Керівник департаменту також наголосив на важливості не допустити перенесення кредиторської заборгованості на наступний рік. На думку заступника голови ОДА Івана Собка економіка області в умовах пандемії потребує мудрого та виваженого підходу.

«Ми провели консультації із експертним середовищем, проаналізували бюджет 2020 та вчасно подали обласній раді проект бюджету 2021 року. ОДА готова до конструктивних пропозицій, адже для нас важливими є фахова позиція та розуміння результату», – акцентував Іван Собко.

На збалансованості майбутнього бюджету наголосив під час засідання комісії перший заступник голови ОДА Андрій Годик.

«Бюджет Львівщини не є роздутим, і варто відзначити, що є доволі збалансованим. Обласні програми формувались на основі затвердженої обласною радою Стратегії розвитку Львівщини. У межах цих п’яти стратегічних цілей формувались видатки на програми», – підсумував перший заступник.

За його словами вкрай важливо у наступному році зробити акцент на розвитку об’єднаних територіальних громад.

Зазначимо, проект майбутнього бюджету області перезнтували також постійній комісії з питань культури, інформаційної політики та промоцій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*