“Ми виправдаємо довіру ЄС”, – Олег Синютка на конференції з нагоди річниці Угоди про асоціацію

Цієї п’ятниці, 18 грудня, у Львові зібрались експерти, аби підбити підсумки річниці підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Серед учасників дводенної конференції, присвяченій цій події – українські та міжнародні дипломати, голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Загалом експерти окреслили можливості, які Угода відкрила для України, та анонсували результати роботи за рік з часу підписання. Великі сподівання іноземні дипломати також висловили у сторону Львівщини, зокрема щодо транскордонної співпраці.

“Сьогодні саме Львівщина на українському та загальноєвропейському просторі репрезентує ті цінності, які сформувалися під час революції Гідності. І я переконаний, що наш регіон виправдає усі сподівання, – запевнив керівник області Олег Синютка. – Українці свідомо обрали європейський вектор розвитку. Тому повинні розуміти, що на реформи, які сьогодні реалізовуються владою, потрібен час”.

За словами Яна Томбінського, угода успішно функціонуватиме лише за умови, що Україна проведе важливі для цього реформи. “Ця Угода підписана у важкий для України час. Дуже важливо, щоб у життя вдалось втілити реформи, необхідні для загальнонаціональної зміни цілої системи. Щоб у центрі уваги був звичайний громадянин, який теж братиме участь у важливих рішеннях країни”, – відмітив він.

Загалом упродовж двох днів, 18-19 грудня, учасники конференції обміняються думками про стратегічне бачення розвитку України, перші досягнення угоди про Асоціацію та подальші кроки її імплементації.

Разом з тим вони окреслять питання секторального співробітництва та зони вільної торгівлі, а також детальніше обговорять регіональну політику та децентралізацію, транскордонне співробітництво та роль громадянського суспільства в євроінтеграційному процесі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*