«Ми вдячні за тверду позицію Президента України щодо євроінтеграційних процесів», – Дмитро Павличко

KHzZj-n4gRcВітаючи університетську спільноту на святковому засідання Вченої ради з нагоди відзначення Дня Львівського національного університету імені Івана Франка, поет, перекладач, літературознавець, громадський діяч, лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка, Почесний доктор Львівського національного університету імені Івана Франка, Герой України Дмитро Павличко подякував за тверду позицію Президента в розвитку України, пріоритетні напрями скерування керівника держави на шляху до Європи. Також він наголосив на важливості значних внесків у розвиток української і світової науки і культури, закликаючи об’єднатись та підтримати рішення Глави держави на шляху становлення Європейської України.

«14 рік поспіль університетська спільнота відзначає день, коли 11 жовтня 1999 року Указом Президента України Львівському державному університету імені Івана Франка було надано статус «національний», – зазначив Д.Павличко. – Ми йдемо до Європи. Забезпечення гідного місця України у світовому співтоваристві – ключова роль одного з найстаріших у Східній Європі університетів. Давні академічні традиції, фундамент, яких закладався, сприяють інвестиціям потужного осередку науки і значних здобутків та великих інтелектуальних перемог, для розвитку у всіх сферах суспільно-політичного життя, покращення рівня життєдіяльності для об’єднання та підтримання Європейського напряму нашої держави» –, підсумував почесний гість.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*