Ми спільно повинні зробити Львівщину територією успіху, – Олег Синютка на українському форумі центрів спільного обслуговування

Сьогодні, 26 квітня, стартував український форум центрів спільного обслуговування (UKRAINIAN SHARED SERVICE CENTRE FORUM).

Привітав присутніх із відкриттям голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Така знакова подія демонструє нам основну річ, яка сьогодні потрібна Україні – довіру. Я хочу подякувати тим компаніям, які вирішили, що Львів – це центр розвитку та центр росту.  Лише у нашому регіоні ви знайдете стільки молодих, креативних, талановитих, амбітних людей. Я переконаний, що це є найкращі фахівці, яких ви можете залучити до успіху Ваших компаній, адже саме вони готові вести вперед будь-яку справу. Ми спільно, разом, повинні зробити Львівщину територією успіху», – Олег Синютка.

Окрім того, очільник  області наголосив, що Львівщина – це територія, на якій усунена корупція.

Відтак, у межах цьогорічного Форуму розглянуть перспективи Львова і всієї України стати одним з ключових місць, обраних для розташування Центрів спільного обслуговування та аутсорсингу бізнес-процесів в цьому регіоні.

Зокрема, великі багатонаціональні компанії, вітчизняний бізнес,  державні чиновники регіонального та національного рівня і провідні фахівці в галузі ЦСО поділяться передовим досвідом і обговорять можливості, які створюються швидким розвитком сектора ЦСО і АБП в Україні.

Зазначимо, що проведення Форуму ініціював минулоріч керівник управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис. Згідно з його дослідженнями, цей напрямок надання сервісних послуг здатен суттєво змінити економіку міста Львова та забезпечити стабільний і динамічний розвиток міста.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*