Ми прагнемо європейських стандартів менеджменту лікарнями, – Ірина Микичак

Минулого тижня керівники обласних закладів охорони здоров’я Львівщини разом з директором Департаменту охорони здоров’я відвідали клініки Польщі.

Метою візиту було зміцнення українсько-польських дружніх контактів, формування партнерства обласних лікарень Львівщини з провідними клініками Малопольського воєводства, розширення співпраці департаментів охорони здоров’я Малопольського воєводства і Львівської обласної державної адміністрації.

«Ми детально оглянути клініки і поспілкуватись з директорами Воєводських шпиталів у Кракові. Грунтовно ознайомилися з кардіохірургією, торакальною і судинною хірургією, неврологією і дитячим стаціонаром, а також центром вакцинації. Під час Конференції Ради роботодавців закладів охорони здоров’я ми презентували медицину Львівщини, наші напрацювання, проблеми і перспективи. Разом з керівниками департаменту, а також директорами усіх провідних медзакладів воєводства обговорили питання фінансування стаціонарної допомоги у Польщі та взаємодії служби екстреної медичної допомоги. Наші європейські колеги відверто розповідали про труднощі і досягнення, на що слід звертати увагу при реформі. Ми почули про нові проекти, можливості інвестицій та готовність ділитися досвідом і медичним обладнанням. Ми прагнемо європейських стандартів менеджменту лікарнями. Тому кожне нове знайомство і партнерство керівників клінік працює на перспективу», – зазначила директор департаменту охорони здоров’яІрина Микичак.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*