Ми плануємо закупити близько 80 габаритно-вагових комплексів, – міністр інфраструктури

Цьогоріч заплановано закупити близько 80 сучасних габаритно-вагових комплексів, які зможуть працювати на українських дорогах за будь-яких погодних умов. Цього тижня вже буде оголошено тендер на їх закупівлю через систему Prozorro. Про це розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час візиту на Львівщину у середу, 23 листопада.

“На сьогодні в Україні загалом налічується 27 габаритно-вагових комплексів. Плануємо закупити ще близько 80. Тендерні процедури, сподіваюсь, завершимо у грудні. І таким чином вже весною матиме понад 100 ГВК. Це дасть можливість забезпечити нові методи контролю на українських дорогах, – розповів міністр інфраструктури. – Зараз також працюємо над тим, аби комплекси давали можливість не лише зважувати автомобілі, а й контролювати їх на швидкість в автоматичному режимі, виявляючи порушників”.

Нагадаємо, у рамках візиту у нашу область міністр інфраструктури України зокрема, ознайомився із перебігом ремонтних робіт на автомобільній дорозі Львів – Пустомити – Меденичі та Судова Вишня – Яворів – Рава-Руська.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*