“Ми підтримуватимемо Львівщину у реалізації реформ ”, – Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі

Cьогодні перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрілись з Головою Представництва ЄС в Україні Хюґом Мінґареллі.

Ростислав Замлинський подякував Хюґу Мінґареллі за підтримку зі сторони країн ЄС територіальної цілісності України.

“Військову агресію Росії зупинив український Уряд, а також санкції, які запровадив весь цивілізований світ, бо невідомо, де б зупинився чобіт російського солдата, якщо б ми не були єдині”, – зазначив Ростислав Замлинський.

Під час зустрічі перший заступник голови Львівської ОДА ознайомив Хюґа Мінґареллі із реалізацією реформи децентралізації на Львівщині і висловив сподівання на співпрацю щодо впровадження  в об’єднаних територіальних громадах області системи енергоменеджменту.

“На території Львівської області є 35 об’єднананих територіальних громад, бюджети цих громад є рівні 690 бюджетам усіх органів місцевого самоврядування. І важливо було б забезпечити розвиток  енергоменеджменту в цих громадах, а також реалізувати програму для навчання фінансистів, якщо це вдасться, то успіх громад зросте”, – наголосив Ростислав Замлинський.

Також Ростислав Замлинський зосередив увагу на розвитку економіки в області, дорожньої інфраструктури і наголосив на важливості проінформувати інвесторів з країн ЄС щодо залучення інвестицій на Львівщину.

“Львівщина є безпечною для інвестицій, діє супровід близько 500 інвестиційних проектів. Торік ми відкрили 84 нових виробничих потужностей, і кожного тижня відкриваємо два нових підприємства”, – розповів Ростислав Замлинський.

У відповідь Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі запевнив у підтримці Львівщини як розвиненого регіону.

“Прогрес України і Львівщини зокрема є очевидним, регіон має багато переваг та пропозицій для іноземних туристів та інвесторів. Зі свого боку ми готові всіляко підтримувати Львівщину на шляху у реалізації реформ, двері Представництва ЄС для вас завжди відчинені і ми сприятимемо впровадженню спільних ініціатив”, – наголосив Хюґ Мінґареллі.

Ростислав Замлинський запросив гостя взяти участь у Міжнародному економічному форумі, який відбуватиметься у жовтні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*