“Ми переможемо не силою зброї, а нашими переконаннями, культурою, вірою”, – Олег Синютка під час ХІІ “Книжкової толоки” у Миколаєві

Упродовж 16-18 березня у Миколаєві Львівської області відбувається XІI “Книжкова толока”, присвячена 150-річчю Просвіти. Захід об’єднав письменників і видавців з усієї України.

До найбільшої книжкової події березня долучився голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“150 років тому була створена Просвіта, як відповідь на те, що наш народ набрав сили, внутрішньої наснаги і усьому світу показав,  що є Україна і ми здобуваємо право на своє слово, думку, пісню. Ми сьогодні не такі, як були чотири роки тому,  коли виходили на Майдан.  Ми витворили двохсотсорокатисячну українську армію, професійну, сильну і здатну виконувати найскладніші завдання. Ми переможемо не силою зброї, а нашими переконаннями, культурою, вірою. Я б хотів, щоб Миколаївський форум став осередком людей, які вірять у себе, в Україну і тоді безперечно нас супроводжуватиме успіх”, – зазначив Олег Синютка.

Під час книжкової толоки презентували виставку-ярмарок. Також у програмі – зустрічі, автограф-сесії з письменниками, продаж книжок, майстер-класи, поетичні читання.

Зазначимо, захід проводять за сприяння Львівської облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*