“Ми на правильному шляху”, – Максим Козицький про членство України у Програмі розширених можливостей НАТО

Сьогодні Україна стала одним з шести партнерів розширених можливостей НАТО разом з Австралією, Фінляндією, Грузією, Йорданією і Швецією.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький назвав цей крок найбільшим проривом у євроатлантичній інтеграції, з того часу як Україна остаточно вибрала курс на членство в НАТО.

“Відтепер Україна – член Програми розширених можливостей НАТО. У червні 2017 року Верховна Рада України ухвалила закон, яким членство держави в Альянсі знову визнано стратегічним пріоритетом національної зовнішньої і безпекової політики. Згодом Президент України Володимир Зеленський також заявляв про готовність надати нового поштовху розвиткові відносин між Україною і НАТО. І є перші результати! Північноатлантична рада визнала Україну членом Програми, адже країни-члени НАТО відзначають вклад нашої країни у збереження євроатлантичної безпеки – Україна відправляла військових на підтримку операцій НАТО, в тому числі в Афганістані і Косово, а також для Сил реагування Альянсу і для проведення навчань”, наголосив Максим Козицький.

Членство, зокрема, передбачає розширений доступ до програм посилення оперативної сумісності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*