Музична лекція для учнів шкіл міста та студентів Турківського професійного ліцею

?????????????Сьогодні, 23 грудня, за підтримки та організації Турківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в актовому залі Турківської музичної школи проведено музичну лекцію для учнів шкіл міста та студентів Турківського професійного ліцею щодо пропаганди здорового способу життя. Організаторами заходу були: Славко Святинчук (співак, волонтер), Санніков Олександр, Гучок Назарій, Гучок Микола та Поточняк Роман. Учні мали змогу почути власні історії із життя людей, які в минулому мали залежність від тих чи інших речовин, проте знайшли в собі сили вилікуватись та почати жити по іншому. “Я тут для того, щоб уберегти вас від такого майбутнього.” – звернувся до дітей Славко Святичнук.

?????????????Учні та студенти отримали багато позитивних емоцій, а ми маємо надію, що всі вони зробили правильні висновки з почутого.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*