Можливості Електронного кабінету на допомогу платнику

Турківська ДПІ Самбірського управління звертає увагу платників, що пунктом 421.2 статті 421 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) передбачено, що Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених Кодексом та нормативно-правовими актами, що прийняті на підставі та на виконання Кодексу, в тому числі, шляхом, зокрема перегляду в режимі реального часу інформації за даними оперативного обліку, що міститься в інтегрованих картках платників податків.

Платник податків в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету має доступ до своїх інтегрованих карток, в яких відображається інформація про облікові операції та облікові показники, які характеризують стан розрахунків платника податків з бюджетами та цільовими фондами. При зверненні до зазначеного меню по кожному виду платежу, які повинні сплачуватися платником, відображається зведена інформація станом на момент звернення щодо нарахованих і сплачених сум, недоїмки, переплати, пені.

Крім цього, зазначена назва і код платежу, МФО банку, бюджетний рахунок по кожному платежу на поточну дату. Обравши один з платежів користувач отримує доступ до деталізованої інформації з інтегрованої картки платника в розрізі проведених операцій.

Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету надає можливість фізичним особам після ідентифікації за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори та єдиний внесок за допомогою платіжної карти.

З інформацією щодо сплати податків, зборів та єдиного внеску фізичними особами можна ознайомитись в меню «Стан розрахунків з бюджетом» розділу «Допомога» Електронного кабінету.

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, отриманого у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.

Для юридичних осіб можливість сплати податків, зборів та єдиного внеску через Електронний кабінет на теперішній час не реалізована.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*