«Можливості достойних заробітків тут, в Україні – одна з ключових речей 2017 року», – Олег Синютка звітує перед громадськістю

Торік в області відкрили 84 нові виробничі потужності. Про це сьогодні, 28 березня, під час звіту перед громадськістю розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Торік в області відкрили 84 нових виробництва. Практично ми вийшли у 2017 і підтримуємо цю динаміку у 2018 році, коли щотижня на Львівщині ми відкриваємо два нових виробництва. І тих 8 тисяч робочих місць, які створені на Львівщині, є відповіддю на той виклик, який є сьогодні ключовий  в соціальному напрямку. Ми повинні дати людям добрий заробіток тут на Львівщині, для того аби унеможливити їхнє бажання шукати роботу за межами країни. Можливості достойних заробітків тут в Україні це одна з ключових речей, які були у 2017 році і яка залишиться у 2018 році», – наголосив Олег Синютка.

Серед найбільших нових відкриттів – ТзОВ «Бадер-Аунде Україна», ТзОВ «Електроконтакт», КрагелюндФеніче Холдинг АпС, ТзОВ «Галіція Грінері», ТзОВ «Карпатський вітер», ТзОВ «Ліг Агро»,  Бистрицьке газове родовище.

Сума залучених інвестицій  у нововідкриті потужності – понад 150 млн доларів. Прямі іноземні інвестиції залучені в область – 52, 4 млн доларів.

Зазначимо, що торік свою роботу продовжив офіс супроводу інвестора, який здійснював постійний супровід понад 400 інвестиційних проектів, база інвестиційних об’єктів складала понад 700 земельних ділянок та площ, на яких раніше розташовувались промислові та інші споруди.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*