Мотиваційні лекції та воркшопи: на Львівщині завершилась молодіжна конференція

4 жовтня завершилась молодіжна офлайн-конференція «Навчайся, створюй, мотивуй: комунікація». Учасники провели два дні інтенсивних навчальних та мотиваційних лекцій, а також дискусій та воркшопів.

Мета заходу спрямована на те, щоб показати учням та студентам нові можливості, допомогти у реалізації власних проектів, залучити до різноманітних акцій, які вже проходять та розвинути нові навички.

Окрім насиченої програми, учасники познайомились з цікавими людьми та насолодилися атмосферою молодіжного нетворкінгу.

«Центральною темою заходу стали розмови про комунікацію, адже для громадського активіста важливо вміти правильно налагоджувати співпрацю і контакти зі ЗМІ, громадськими організаціями, органами державної влади та спонсорами», – розповіли у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Серед спікерів конференції – громадські діячі, працівники медіа та професіонали у вузьких спеціалізаціях, серед кейсів яких десятки потужних успішних молодіжних заходів.

Детальніше про проєкт можна дізнатися за телефоном – 0(66)9142916, Данило Шевчук.

Нагадуємо, що молодіжна офлайн-конференція «Навчайся, створюй, мотивуй: комунікація» реалізовується в межах конкурсу молодіжних проєктів обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*