Морози на Львівщині: теплопостачання житлового фонду виконується на 100%

За оперативною інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, незважаючи на погіршення погодних умов та різке зниження температури в області, опалювальний сезон на Львівщині відбувається у належному режимі.

«Проходження опалювального сезону 2017/2018 на території Львівської області відбувається без збоїв. За таких погодних умов, нашим основним завданням є забезпечити у кожній оселі комфотрні умови для проживання населення. Відтак, опалювальний сезон в області відбувається у штатному режимі», – зазначив т.в.о.директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тарас Зозуля.

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства проводить посилену роботу з підприємствами теплопостачання щодо недопущення аварійних ситуацій через пониження температурного режиму.

Теплопостачання житлового фонду та об`єктів соціальної сфери в області виконується на 100%.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*