Монітор харчових продуктів – важлива складова діяльності будь-якого підприємства, – Райнер Фрідель

Сьогодні, 19 квітня, на Львівщині стартувала VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018». У межах заходу відбувся модульний експортний тренінг.

Присутні мали можливість обмінятись думками щодо стандартів якості харчових продуктів,розробки пакування, стратегії розвитку продукції тощо.

Під час тренінгу окрему увагу зосередили на варіантах кредитування, лізинг та залучення зовнішнього фінансування загалом.

«Монітор харчових продуктів – важлива складова діяльності будь-якого підприємства, що має стосунок до цієї галузі. Перша програма безпеки харчових продуктів була розроблена в 50-х роках. Є багато програм і стандартів тож важливо обрати саме ту, яка найбільше адаптована для певної галузі. З мого досвіду роботи у бізнесі, сертифікації 90 % компаній ухвалюють рішення, зважаючи на клієнтів. Відтак, в цьому контексті варто брати до уваги думку споживачів», – зазначив представник  «Сontrol Union»,  доктор Райнер Фрідель.

Під час тренінгу також закцентували увагу на успішній розробці пакування продукції а також особливості  декларацій про відповідність харчових продуктів  крізь призму досвіду Німеччини та інших країн ЄС.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*